KURS NIEMIECKIEGO MP3 dla Początkujacych (EDGARD)

NIEMIECKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - KURS NIEMIECKIEGO MP3 - IDEALNY NA POCZĄTEK


Planujesz naukę języka niemieckiego...? chcesz przypomnieć sobie podstawy...? zastanawiasz się od czego zacząć...? Na początek idealnym rozwiązaniem będzie niemiecki kurs podstawowy przeznaczony dla osób, które chcą szybko i samodzielnie nauczyć się języka naszych zachodnich sąsiadów i przygotować się do podróży.

Dlaczego akurat ten kurs jest idealny na początek...?

- 1000 najważniejszych słówek i zwrotów
dzięki niemu nauczysz się 1000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień ? teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój, zapytasz o drogę i bez problemu poradzisz sobie w każdej sytuacji!

- gramatyka
mini-podręcznik w postaci pliku pdf - zawiera najważniejsze informacje gramatyczne.

- ćwiczenia utrwalające
w nagraniu, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

- profesjonalne dialogi i wysoka jakość nagrań
wszystkie rozmowy i dialogi pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

- atrakcyjna forma nauki
Niemiecki Kurs podstawowy mp3 jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanujesz podstawy języka i zaczniesz rozmawiać swobodnie!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń najczęściej używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, praca, najbliższe otoczenie) a także porozumiewanie się w tym zakresie.

Nie trać czasu ucz się!


Autor: EDGARD 
Data wydania: 01.05.2007
 Język publikacji: polski
 Długość nagrania: 11 lekcji (74 min.) + podręcznik 40 stron

NIEMIECKI na MP3 (kurs dla Początkujących) - POBIERZ

---------------------------------------------------------------
Przeczytaj opinie tych, którzy skorzystali kursu dla początkujących

Ocena:5 - Maciej Szeleźnik | 2009-12-15

Dla początkującego tak jak ja - super sprawa !!! Prosto, jasno, "łopatologicznie" podane podstawowe wiadomości. Dużo dialogów, przystępnie napisanych, przydatne słówka i zwroty. Poza tym forma mp3 bardzo mi odpowiada... Nagrałem sobie na komórkę i mam kurs zawsze przy sobie. Gorąco polecam !!!
Ocena:5 - Dorota Mierzejewska | 2009-09-15
Niemiecki Kurs podstawowy mp3 - audiobook jest superancki.Takiego wydania szukałam po wielu księgarniach, językowych również:) Nic takiego nie znalazłam:) Kurs jest bardzo prosty i czytelny:) Taki akuratny dla takiego człowieka jak ja:) Jeżeli się z niego nie nauczę języka to będzie oznaczało, ze jestem kompletnym tumanem:)

Ocena:5 - Jarosław Dąbrowski | 2010-02-10
Dzięki tej publikacji mogę uczyć się niemieckiego w każdej chwili. Świetny podział materiału. Polecam każdemu, kto ma problem ze znalezieniem czasu na naukę. 
Ocena:5 - Radek | 2009-06-23
Bardzo dobry kurs. Zarówno dla początkujących jak i tych, którzy chcą sobie przypomnieć niemiecki. Uczyłem się go prawie 10 lat temu i wiele zapomniałem. Jednocześnie nie miałem czasu na przypomnienie sobie języka niemieckiego. Dzięki audiobookowi z kursem wykorzystuję czas, który spędzam w aucie i wreszcie mogę zrealizować cel, który sobie postawiłem - czyli przypomnienie języka niemieckiego.
Ocena:5 - Roman Jarosz | 2009-03-02
Bardzo dobra jakość za tak przystępną cenę. Łatwo przyswaja się nowe słówka lub przypomina "trochę"zapomniane.Dołączony podręcznik, rozszerzony o podstawy języka to świetne uzupełnienie nagrań audio. Transakcje wykonane błyskawicznie - link otrzymałem natychmiast po wpłacie z konta internetowego.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Uczysz się języka niemieckiego? - Zobacz koniecznie video poniżej a dowiesz się jak szybko nauczyć się języka niemieckiego bez wychodzenia z domu.

0 Response to " KURS NIEMIECKIEGO MP3 dla Początkujacych (EDGARD) "

Prześlij komentarz


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie