KOPREPETYCJE Z NIEMIECKIEGO - przed maturą i egzaminem...

Program powtórek przed klasówką - matura - egzaminem (EBOOK Pdf)

Korepetycje domowe z niemieckiego to książka przeznaczona dla osób uczących się języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania: gimnazjalistów i licealistów, ale także słuchaczy kursów językowych i samouków, a nawet studentów pierwszych lat kolegiów językowych i wyższych szkół zawodowych.

Polecana jest również wszystkim nauczycielom, dla których może stanowić cenne uzupełnienie środków dydaktycznych wykorzystywanych w codziennej pracy z młodzieżą.

Podręcznik podzielony jest na trzy główne części, którym odpowiadają trzy poziomy trudności. Część
pierwsza, oznaczona symbolem G (Grundwissen) obejmuje materiał podstawowy, część druga,
oznaczona literą M (Mittelstufe) – materiał o Średnim stopniu trudności, zaś część trzecia ostatnia: F (für Fortgeschrittene) przeznaczona jest dla zaawansowanych. Ci jednak z pewnością zechcą też sięgnąć od czasu do czasu do informacji zawartych we wcześniejszych lekcjach. Każdą część zamyka powtórkowy test, zatytułowany Wiederholung.

Modułowa struktura książki sprawia, że nie trzeba studiować jej po kolei, lecz można w każdej chwili łatwo dotrzeć do poszukiwanych wiadomości, związanych z jednym konkretnym tematem czy problemem. Wystarczy w tym celu odszukać w spisie treści właściwe hasło. Dzięki temu podręcznik doskonale nadaje się do szybkiej powtórki materiału przed klasówką albo egzaminem.

W 120 lekcjach, bo w sumie tyle ich się mieści w trzech częściach podręcznika, uwzgledniono pełny materiał gramatyczny, objęty wymaganiami egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a ponadto wybrane tematy leksykalne i najważniejsze zagadnienia dotyczące pisowni i wymowy.

Każda lekcja zajmuje dwie sąsiednie strony. Po lewej znajdziemy zwięzłe i przejrzyste omówienie
danego problemu oraz ostrzeżenie przed najbardziej typowymi błędami, jakie popełniają uczący się języka niemieckiego Polacy. Po prawej umieszczone są wielofunkcyjne ćwiczenia utrwalające z kluczem, które pozwalają natychmiast samemu zastosować i zweryfikować świeżo zdobytą czy też właśnie odświeżoną wiedzę.

Oprócz trzech głównych części podręcznik zawiera odrębną, dodatkową sekcję, na którą składają się zadania i testy egzaminacyjne typu maturalnego , reprezentujące zarówno poziom podstawowy jak i rozszerzony.

Ważnym uzupełnieniem są też aneksy, w których znajdziemy rekcję najpopularniejszych czasowników i przymiotników oraz listę najczęściej używanych czasowników nieregularnych.
Wierzymy, że książka ta, będąca wynikiem wieloletnich doświadczeń w pracy z polskimi
uczniami i studentami na bardzo różnych poziomach zaawansowania, okaże się wartościową pomocą dla osób zgłębiających tajniki języka naszych sąsiadów, a przy tym jednego z najważniejszych języków we współczesnym świecie.

Pobierz fragment podręcznika - za darmo
POBIERZ Ebook PDF


Prezentowany unikatowy samouczek języka niemieckiego, napisany został specjalnie dla wszystkich, którzy uczą się niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania.
Obejmuje przegląd najważniejszych problemów pojawiających się w podczas codziennej nauki niemieckiego.Pomaga szybko nadrobić powstałe zaległości, uzupełnić materiał i dokonać jego błyskawicznej powtórki.

Nie trać czasu ucz się!

Autor: Melinda Tęcza, Zygmunt Tęcza
Data wydania: 01.01.2006
Język publikacji: polski
Liczba stron: 295
Wydawca: Langenscheidt
ISSN: 978-83-60415-34-4

KOREPETYCJE Z NIEMIECKIEGO - Podręcznik PDF - POBIERZ

Każdy produkt z naszej oferty wysyłamy gratis- w 5 minut

http://e-nexto.com.pl/koszyk.PNG

---------------------------------------------------------------
Podziel się opinią na temat powyższego podręcznika i swoich sposobów nauki
---------------------------------------------------------------

0 Response to " KOPREPETYCJE Z NIEMIECKIEGO - przed maturą i egzaminem... "

Publikowanie komentarza


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie