NIEMIECKI w 1 Miesiąc? - Kurs niemieckiego (ebook)

Chcesz szybko nauczyć się mówić po niemiecku...??
(Wybierz - Kurs Niemiecki w 1 miesiąc)


Ekspresowy kurs z nagraniami mp3 dla początkujących zawiera:
  • praktyczne słownictwo i dialogi z życia wzięte z tłumaczeniem na język polski,
  • nagrania z udziałem rodowitych Niemców,
  • proste objaśnienia gramatyki po polsku, liczne przykłady, ćwiczenia z kluczem.
Dzięki temu kursowi poznasz lub przypomnisz sobie:
- około 1000 słówek,
- ponad 200 zwrotów i wyrażeń z życia codziennego,
- najważniejsze informacje o strukturach gramatycznych.

Poziom: podstawowy (dla początkujących)

Charakterystyka kursu:

„Niemiecki w jeden miesiąc” to ekspresowy kurs językowy dla początkujących, umożliwiający szybkie poznanie lub przypomnienie sobie podstaw języka niemieckiego. Szczególny nacisk położony został na uczenie się lub doskonalenie języka mówionego z myślą o używaniu go w sytuacjach życia codziennego, w tym podczas pobytu za granicą. Podczas całego kursu poznawać będziesz kolejne fragmenty opowieści o życiu kilku osób, które spotykają się przy okazji rejsu po Renie. Przysłuchując się rozmowom bohaterów historii, nauczysz się rozumieć niemiecki język mówiony. Poza tym zapoznasz się z najważniejszymi problemami gramatycznymi lub szybko je sobie powtórzysz.Aby wzbogacić swoje słownictwo, sięgniesz po wyrażenia, których znajomość pozwoli ci czuć się pewniej w różnych sytuacjach życia codziennego w krajach niemieckojęzycznych. Ciekawostki o ludziach i obyczajach tych krajów znajdziesz w ramkach z informacjami kulturowymi. Dotarłszy do końca rozdziału, z pewnością będziesz umiał zastosować w praktyce to, czego się nauczyłeś. Na koƒcu książki znajdziesz tłumaczenia dialogów, klucz do ćwiczeń, słownik oraz listę czasowników.

Jak korzystać z kursu niemieckiego:

• Zapoznaj się dokładnie z każdym kolejnym rozdziałem podręcznika. Wysłuchaj kilkakrotnie materiału nagranego na kasetę - najpierw bez zaglądania do książki, następnie śledząc jego tekst w podręczniku. Póśniej zapoznaj się ze szczegółowymi objaśnieniami słów i zwrotów oraz konstrukcji gramatycznych. Gdy nagrany tekst nie będzie miał już dla ciebie żadnych tajemnic, zatrzymuj magnetofon po każdej kwestii i powtarzaj je ze słuchu, zwracając szczególną uwagę na wymowę i intonację.Wreszcie wykonaj ćwiczenia utrwalające, a na zakończenie rozdziału ćwiczenia sprawdzające i fonetyczne.
• Nawet jeśli nie zrozumiesz wszystkiego dokładnie, nie poddawaj się. Z upływem czasu, dzięki powtórkom, materiał językowy zacznie ci się „układać w głowie”.
• Ucz się regularnie. Da to lepszy efekt niż długie „siedzenie nad książką” raz na jakiś czas. Codzienna nauka języka przez 20 minut jest najbardziej skuteczna. Jeżeli zależy ci na szybszym tempie nauki (wszak tytuł kursu brzmi „Niemiecki w jeden miesiąc”!), możesz takie dwudziestominutowe „sesje” odbywać parokrotnie w ciągu dnia. Zależy to przede wszystkim od twojej motywacji.

Struktura kursu:

Kurs składa się z 9 rozdziałów. Każdy rozdział tworzą trzy lekcje (a, b, c), po których zamieszczamy wskazówki fonetyczne i ćwiczenia.

Data wydania: 01.01.2001
Język publikacji: polski: 166 (ebook pdf)
Wydawca: LektorKlett

NIEMIECKI w 1 miesiąc (ebook) - POBIERZ
Każdy kurs niemieckiego wysyłamy zupełnie za darmo
http://e-nexto.com.pl/koszyk.PNG---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Response to " NIEMIECKI w 1 Miesiąc? - Kurs niemieckiego (ebook) "

  1. Świetna sprawa,właśnie kończę przerabiać tę książkę.W 2 miesiąca pozwoliła mi nauczyć się podstaw, a z rozmowy rozumiem już piąte przez dziesiąte.

Prześlij komentarz


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie