PRACA w NIEMCZECH, a nauka jezyka niemieckiego...


Dlaczego właśnie teraz warto uczyć się języka niemieckiego...?

Według najnowszych doniesień rząd Niemiecki ma wypłacać Polakom powitanie (czyli konkretne pieniądze na początek dla wszystkich, którzy zdecydują się na pracę u naszych zachodnich sąsiadów po 01.05.2011r. Dlaczego...?

Niemiecki Instytut Badań nad Rynkiem Pracy informuje, że obecnie w Niemczech brakuje ok 3 mln pracowników, a 70% firm ma obecnie problemy ze znalezieniem rąk do pracy. Niemcy od 1 maja 2011 r. te braki chcą wypełnić głównie emigrantami z Polski lub innych Państw UE, którzy to już nie będą potrzebowali specjalnych zezwoleń na pracę w RFN. Dlatego od maja przyszłego roku niemiecki rynek pracy będzie otwarty dla każdego.

Według GUS w 2009 r. w Niemczech już pracowało ponad 400 tys. Polaków. Dlatego warto zastanowić się czy nie pójść w ślady naszych rodaków i w przyszłym roku starać się o pracę w Niemczech.

Jedną z przeszkód może być brak znajomości języka niemieckiego, co więc z tym fantem zrobić...? Jeśli poważnie myślisz o pracy w Niemczech najlepiej już teraz rozpocznij naukę języka niemieckiego. Z pomocą przychodzą tutaj bardzo praktyczne kursy do nauki niemieckiego na Mp3.

Dla wszystkich wyjeżdżających, którzy szybko chcą nauczyć się rozmawiać po niemiecku, szczególnie pomocny będzie kurs:
Niemiecki (konwersacje dla początkujących na mp3) - dzięki któremu każdy może uczyć się podstawowych zwrotów oraz wyrażeń powszechnie stosowanych podczas codziennych rozmów.

Ta forma nauki jest nie tylko skuteczna, ale również bardzo praktyczna, gdyż uczyć możemy się w każdej chwili (podczas drogi do pracy - prowadząc samochód, czy jadąc w autobusie, podczas codziennych obowiązków np, sprzątanie, jak również podczas spacerów i w chwilach wolnych) Wystarczy tylko Kurs Niemieckiego w plikach mp3 nagrać na płytę Cd, lub wgrać do komórki bądź odtwarzacza mp3 i uczyć się w każdym możliwym momencie.

Świetnym uzupełnieniem dla początkujących będzie Niemiecki Mp3 - Kurs Podstawowy, który jest bardzo rekomendowany i polecany przez wszystkie osoby, które już z niego skorzystały. Te dwie pozycje to taki niezbędnik dla każdego kto chce uczyć się języka niemieckiego aby w przyszłości pracować w Niemczech.

Na zakończenie zobacz również - jak wygląda życie i praca w Niemczech? i zastanów się, czy nie warto teraz zainwestować w skuteczną i tanią naukę języka niemieckiego...??
-------------------------------------------------------------------------------------------------

0 Response to " PRACA w NIEMCZECH, a nauka jezyka niemieckiego... "

Publikowanie komentarza


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie