NIEMIECKIE ROZMÓWKI (PDF - MP3) - Skuteczna nauka konwersacji w języku niemieckim.

Jak nauczyć się rozmawiać po niemiecku.
Niemieckie rozmówki w pdf i na mp3.

Czy wiesz jak w wygodny sposób nauczyć się rozmawiać po niemiecku?
Najlepsze podręczniki koniecznie muszą posiadać nagrane w plikach mp3 rozmówki nagrane przez rodowitych Niemców oraz Polskiego lektora. Najlepiej jeśli rozmówki wzbogacone zostały o przykładowe dialogi od rozmów o pogodzie do wysyłania e-maili; tzw tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami oraz informacjami, zarys gramatyki jak również bardzo przydatny słowniczek.

Czy istnieje taki podręcznik (kurs) który to wszystko zawiera...?
Tak i najciekawsze jest to, że możesz z niego zacząć korzystać już za 3 minuty. Przeczytaj do końca ten wpis a dowiesz się jak go otrzymać.

Dlaczego niemieckie rozmówki od Lingo są tak skuteczne...?
Publikacja Wydawnictwa Lingo z serii „Powiedz to!” ułatwi Ci porozumiewanie się w języku niemieckim w każdych okolicznościach. Korzysta się z niej bardzo prosto, a jej zawartość jest w stu procentach aktualna, nowoczesna i sprawdzona w praktyce. Część główna to rozmówki podzielone na dwanaście rozdziałów tematycznych, a ich dodatkowym, praktycznym uzupełnieniem są tablice, reguły gramatyczne i słowniczek, umożliwiające budowanie własnych wypowiedzi.

Każdy z dwunastu rozdziałów rozmówek dzieli się na trzy części. Powiedz to – zawiera to, co najważniejsze w rozmówkach, czyli wybór najpotrzebniejszych zwrotów. Ułożone są one w porządku rzeczowym – wystarczy znaleźć ten, który pasuje do Twojej sytuacji i już wiesz, co powiedzieć. Przyjdzie Ci to tym łatwiej, że wszystkie zwroty zostały nagrane w plikach mp3 dołączonych do podręcznika pdf.

Porozmawiaj – to krótkie, z życia wzięte dialogi, ilustrujące przykładowe użycie zwrotów i wyrażeń zawartych w części „Powiedz to”. Tak mówią współcześni Niemcy, bez obaw możesz po nich powtarzać.

Słówka – to starannie wybrane, najczęściej używane i najważniejsze dla danego tematu słownictwo. W celu ułatwienia szybkiego znalezienia potrzebnego słówka zostały one umieszczone na końcu każdego z rozdziałów tematycznych w porządku alfabetycznym. Nowością jest zestawienie najczęściej poszukiwanych słów i informacji w Tablicach. Dzięki nim szybko powiesz, jakiego koloru ubrania szukasz, podasz datę swojego przyjazdu, lub zrozumiesz napis informacyjny na wywieszce. Zarys gramatyki to z kolei błyskawiczna ściąga, potrzebna zwłaszcza, gdy chcesz samodzielnie konstruować wypowiedzi w oparciu o materiał zgromadzony w rozmówkach. A do czego może się przydać zamieszczony na końcu Słowniczek, nie musimy chyba wyjaśniać.

Rozmówki "Powiedz to!" pomogą Ci kiedy:
  • podróżujesz po Niemczech, Austrii, Szwajcarii
  • wybierasz się w interesach
  • szukasz pracy w Niemczech
  • rezerwujesz hotel
  • robisz zakupy
  • korzystasz z Internetu,
  • potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku
Materiały audio mp3 zawierają 75 minut nagrań zwrotów i słówek z tłumaczeniami, uporządkowanych w ścieżkach odpowiadających rozdziałom książki.

Piotr Dominik
01.10.2008
polski
174
Cena tego kursu to tylko 14,90 zł
składa się na nią: podręcznik pdf 174 strony wraz ze słowniczkiem oraz nagrania mp3 (ponad 75 min).

---------------------------------------------------------------------
NIEMIECKI ROZMÓWKI - (PDF + MP3) - POBIERZ
Każdy kurs niemieckiego otrzymasz w 3 minuty prosto na e-mail bez kosztów przesyłki oraz z gwarancją skuteczności (więc jeśli uznasz, ze kurs nie spełnia Twoich oczekiwań otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy). - Dlatego musisz go mieć, aby w wygodny sposób nauczyć się w końcu poprawnie rozmawiać po angielsku.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinie o podręczniku:
Bardzo dobre rozmówki i do słuchania w aucie, jak też na spacerze. Podręcznik w pdf bardzo dobrze opracowany. Ciekawe tematy Rozmówek, dodatkowo jeszcze po niemiecku czyta Stefen Moeller. Polecam kupno, bo warto i niedrogo - Jerzy Szpotakowski
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

0 Response to " NIEMIECKIE ROZMÓWKI (PDF - MP3) - Skuteczna nauka konwersacji w języku niemieckim. "

Publikowanie komentarza


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie