Jak Szybko Nauczyć się Rozmawiać po Niemiecku? (Rozmówki Niemieckie Mp3)

Poznaj skuteczną metodę na to aby szybko i swobodnie zacząć mówić po niemiecku.

W tym artykule zdradzę Ci bardzo skuteczna metodę, dzięki której w szybki i naturalny sposób nauczysz się swobodnie rozmawiać w języku niemieckim. Metoda ta będzie pomocna dla Ciebie, jeśli chcesz w bardzo szybkim czasie przełamać barierę w mówieniu, dlatego czytaj dalej a już za chwilę poznasz jej zalety oraz będziesz mógł ją wypróbować osobiście, gdyż otrzymasz ode mnie link do kursu uczącego języka niemieckiego właśnie tą metodą.  

Zobacz koniecznie video poniżej i poznaj tą metodę.


Chcesz szybko zacząć mówić w języku niemieckim – Rozpocznij naukę od najczęściej stosowanych niemieckich zwrotów i zdań.

Jedną z najskuteczniejszych metod na to aby szybko nauczyć się rozmawiać po niemiecku jest skupienie się na nauce najczęściej stosowanych, praktycznych niemieckich zdań i zwrotów. Nie rozpoczynaj nauki od poznawania zasad gramatycznych, gdyż jest to podejście mało efektywne. Za to skup się na nauce tego co w danym momencie jest Ci najbardziej potrzebne. Dlatego jeśli chcesz szybko i swobodnie zacząć rozmawiać w języku niemieckim to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie nauka najczęściej stosowanych niemieckich zwrotów. Dodatkowo według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie nauka tych właśnie zwrotów ze słuchu czyli korzystając z kursów nagranych w plikach Mp3 przez Native Speakerów.  

Dlaczego warto uczyć się najczęściej stosowanych niemieckich zwrotów ze słuchu?

Kursy uczące metodą 1000 słów zawierają tylko najpopularniejsze niemieckie zwroty, które osoby porozumiewające się w języku niemieckim na co dzień używają najczęściej podczas rozmów.. Jak widzisz ucząc się przy pomocy tej metody pomijasz naukę zwrotów używanych rzadko. Nie uczysz się również zawiłych zasad gramatycznych, w zamian za to poznajesz gotowe do użycia w każdej sytuacji praktyczne niemieckie zdania i zwroty..

Czy wiesz, że wystarczy słuchać takich właśnie zdań (wraz z ich tłumaczeniem) aby zapamiętywać je wręcz automatycznie? Zamiast więc zmuszać do żmudnej nauki z książek i podręczników możesz słuchać i uczyć się mówić po niemiecku w ten sam naturalny sposób jak uczyłeś się języka ojczystego.

Jak ju wspomniałem ucząc się ta metodą pomijasz naukę zasad gramatycznych ponieważ zapamiętując gotowe (poprawne gramatycznie) zdania - gramatyka przyswajana jest wtedy przez Twój mózg na poziomie nieświadomym wręcz automatycznie. Zauważ, że każde dziecko w pierwszej klasie szkoły podstawowej potrafi już swobodnie rozmawiać w ojczystym języku i aby to robić nie potrzebuje wiedzieć co to jest rzeczownik, czas przeszły, czy zdanie podrzędnie złożone. Dlatego jeśli zależy Ci na tym aby szybko zacząć mówić w po niemiecku ucz się właśnie w ten sposób.

W jaki sposób uczyć się najczęściej stosowanych zwrotów, aby szybko zacząć mówić po angielsku? 

Do nauki najczęściej stosowanych niemieckich zwrotów szczególnie polecam Ci profesjonalnie przygotowane kursy dostępne na stronach serwisu: Niemiecki 1000 słów, gdzie wspomnianych już niemieckich zdań i zwrotów możesz uczyć się na dwa różne sposoby (wybierając ten który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni):

1). Nauka Niemieckich Zwrotów Online - przez Internet

Uczysz się niemieckich zwrotów na komputerze z dostępem do Internetu (poprzez stronę: Niemiecki - 500 zwrotów Online) w ten sam sposób jak ucząc się niemieckich słówek metodą 1000 słów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym sposobie nauki polecam Ci obejrzeć to video: Jak wygląda nauka niemieckich słówek na stronie 1000 słów.

2). Nauka ze słuchu – Niemieckie Zwroty na Mp3 (szczególnie polecam!!!)

Według mnie najwygodniej i najefektywniej gotowych niemieckich zdań i zwrotów nauczysz się korzystając z kursu: Niemieckie Rozmówki – 500 angielskich zwrotów na MP3, który składa się z 25 osobnych plików audio mp3, gdzie każdy z nich zawiera nagrane w specjalny sposób po 20 niemieckich zwrotów każdy (oczywiście również z tłumaczeniem i prawidłową wymową).

Jest to bardzo wygodna i zarazem popularna forma nauki, z uwagi na to, że otrzymane pliki mp3 z kursem możesz wgrać na dowolny odtwarzacz mp3 lub telefon i słuchać nagrań w praktycznie każdej chwili (podczas wykonywania codziennych czynności - prowadzenie samochodu, w drodze do pracy, podczas spaceru, sprzątania itd.) czyli zazwyczaj wtedy kiedy nie masz czasu na tradycyjną naukę z internetowym kursem lub podręcznikiem.

Nagrania z kursu są dodatkowo przygotowane w specjalny sposób, tak aby aby maksymalnie zwiększyć szybkość Twojej nauki i możliwości trwałego zapamiętywania uczonych niemieckich zdań i zwrotów. Schemat nagrań znajdziesz  na obrazku poniżej.

Badania naukowe dowiodły, że częste słuchanie właśnie w ten sposób przygotowanych nagrań powoduje, że po kilkukrotnym ich odsłuchaniu człowiek automatycznie zapamiętuje dane wyrażenie i może je bez zastanowienia używać podczas rozmów w konkretnej sytuacji. Dzieje się to dokładnie w ten sam sposób jak podczas zapamiętywania reklam lub tekstów ulubionych piosenek, które po kilkukrotnym odsłuchaniu świetnie pamiętasz mimo iż nie starałeś się ich na siłę zapamiętać.

Rozpocznij naukę już teraz – posłuchaj jednej z lekcji Kursu Mp3

Na zakończenie aby pokazać Ci jak skuteczna potrafi być nauka tą metodą zamieściłem na poniższym video jedną z 25 lekcji Kursu Mp3 - dostępnego na stronie: Niemieckie Zwroty Mp3 abyś osobiście mógł/mogła przekonać się o jej skuteczności. Dzięki poniższemu nagraniu poznasz 20 spośród 500 najczęściej stosowanych niemieckich zwrotów.

Posłuchaj zamieszczonego poniżej nagrania kilka lub kilkanaście razy, (powtarzając zdania za lektorem) a zobaczysz, że już po kilku przesłuchaniach wiele z tych zwrotów będziesz pamiętać wręcz automatycznie.


Nagranie powyżej zawiera 1 z 25 dostępnych lekcji (mp3)

0 Response to " Jak Szybko Nauczyć się Rozmawiać po Niemiecku? (Rozmówki Niemieckie Mp3) "

Prześlij komentarz


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie