NIEMIECKI eTUTOR - Kurs niemieckiego Online (Ucz się przez Internet nawet 2x szybciej)

KURS NIEMIECKIEGO ONLINE na Portalu eTutor

Od niedawna jest już dostępny chyba najbardziej oczekiwany przez osoby, które chcą się uczyć języka niemieckiego przez Internet multimedialny kurs niemieckiego online metodą eTutor. Po wielu prośbach internautów oraz niespełna dwóch latach intensywnych prac na platformie eTutor uruchomiono w końcu multimedialny kurs dzięki któremu można już uczyć się języka niemieckiego przy pomocy wspomnianej już nowatorskiej oraz bardzo cenionej metody eTutor. 

Jak wygląda nauka języka niemieckiego na portalu eTutor?

Dla osób, które jeszcze nie wiedzą jak wygląda nauka języków obcych metodą eTutor polecam kliknąć ten link i obejrzeć video na stronie głównej serwisu eTutor. Uwaga video przedstawia naukę metodą eTutor na przykładzie języka angielskiego, jednak nauka niemieckiego online odbywa się dokładnie w ten sam sposób.

Niemiecki przez Internet - dlaczego warto wybrać kurs eTutor?

eTutor niemiecki to nowy internetowy kurs języka niemieckiego, który został zbudowany w oparciu o Metodę eTutor, opracowaną przez międzynarodowy zespół nauczycieli języków obcych i metodyków. Główną jego zaletą są materiały multimedialne, ćwiczenia interaktywne oraz innowacyjny mechanizm powtórek znacznie zwiększający efektywność nauki.

Jakie są w takim razie inne zalety tego kursu? Co sprawia, że kurs metodą eTutor jest tak często wybieranym kursem przez osoby uczące się języka niemieckiego?

Według wielu osób kurs niemieckiego eTutor to najszybszy sposób na naukę języka niemieckiego bez wychodzenia z domu przez Internet. Składają się na niego min. :

 • Bezpłatny test wstępny diagnozujący Twój aktualny poziom znajomości języka niemieckiego.
 • 270 lekcji na czterech poziomach zaawansowania (od A1 do B2 w skali Rady Europy).
 • Setki dialogów i tekstów nagranych przez profesjonalnych niemieckich lektorów.
 • Setki interaktywnych ćwiczeń oraz gier językowych urozmaicających naukę.
 • Wbudowany multimedialny słownik niemieckiego Diki zawierający ponad 10 000 słów i zwrotów z nagraniami i przykładowymi zdaniami użycia danego słówka.
 • System do nauki nowych niemieckich słówek wraz z zaawansowanym algorytmem powtórek, dzięki któremu możesz zapamiętywać nowo uczone słówka nawet 10x szybciej i efektywniej.
 • Możliwość nauki niemieckiego w ekspresowym tempie, co pozwala mówić po niemiecku w ciągu kilku miesięcy. 
 • i wiele innych dostępnych w jednym miejscu materiałów.
Poznaj więcej informacji o kursie na stronie: Niemiecki Kurs Online (eTutor) tam również możesz zakupić dostęp do pełnego kursu niemieckiego metodą eTutor.

Osobiście uważam, że nie ma obecnie lepszej platformy do nauki języka niemieckiego przez Internet, a ilość użytkowników serwisu oraz opinie Internautów, które można znaleźć w sieci tylko to potwierdzają. Dlatego jeśli nie masz czasu i pieniędzy na tradycyjną naukę niemieckiego, a chcesz się go nauczyć w domu przez Internet w szybki i efektywny sposób, to kurs eTutor Niemiecki będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Wypróbuj osobiście serwis eTutor za darmo?

Jeżeli dalej masz wątpliwości czy kurs metodą eTutor jest dla Ciebie odpowiedni możesz wypróbować go osobiście bez żadnego ryzyka (zupełnie za darmo). Wystarczy, że zarejestrujesz darmowe konto w serwisie i zalogujesz się się do swojego osobistego panelu. Następnie aby otrzymać dostęp do darmowej lekcji języka niemieckiego dla początkujących, multimedialnych ćwiczeń, słownika oraz skutecznej metody nauki angielskich słówek - kliknij na ikonkę flagi w prawym górnym roku i przejdź na język niemiecki.

Dzięki tej możliwości osobiście sprawdzisz, czy taka forma nauki niemieckiego online będzie dla Ciebie odpowiednia i skuteczna. Jeśli tak właśnie będzie (a jestem przekonany, że nauka na eTutor przypadnie Ci do gustu) to polecam Ci wykupić pełny dostęp do serwisu, aby móc uczyć się bez żadnych ograniczeń korzystając ze wszystkich udostępnianych materiałów, lekcji i ćwiczeń. 

Wystarczy wspomnieć tylko, że przy zakupie rocznego abonamentu – koszt miesiąca nauki niemieckiego na stronie eTutor wynosi zaledwie 14 zł, więc jak widzisz pełny miesięczny, nieograniczony dostęp kosztuje mniej niż równowartość zaledwie jednej godziny zajęć w tradycyjnej szkole językowej.

Zobacz również:
1). Jak Szybko Nauczyć się Rozmawiać po Niemiecku?
2). NIEMIECKI 1000 SŁÓW - Skuteczna nauka niemieckich słówek (Online)

2 Response to " NIEMIECKI eTUTOR - Kurs niemieckiego Online (Ucz się przez Internet nawet 2x szybciej) "

 1. Niemieckiego można się nauczyć także z afirmacjami: http://szoku.bloog.pl/id,338892894,title,Szybka-nauka-jezyka-niemieckiego,index.html

  mary says:

  kurs niemieckiego online jest najwygodniejszym rozwiązaniem w obecnych czasach. Ja biorę korepetycje przez skype poprzez Preply http://www.szkolenia24h.pl/artykul/kariera-ze-znajomoscia-jezyka-obcego-poznaj-ciekawe-propozycje/2049

Prześlij komentarz


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie