JAK W KOŃCU NAUCZYĆ SIĘ NIEMIECKIEGO? - Postanowienia Noworoczne 2018

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE - 7 sposobów na to aby w końcu nauczyć się języka niemieckiego?


Początek roku zazwyczaj jest czasem w którym wiele osób określa swoje postanowienia noworoczne. Jeżeli zatem jednym z Twoich postanowień Noworocznych jest nauczenie się języka niemieckiego to w tym wpisie przedstawię Ci 7 sposobów, które nie tylko pomogą Ci zrealizować ten cel ale również nauczyć się języka niemieckiego na poziomie, który będzie Cię satysfakcjonował.

1). Określ konkretny cel nauki języka niemieckiego na Nowy Rok.

Na początku musisz skupić się na wyznaczeniu sobie konkretnego celu nauki w nowym roku. Kiedy postanowisz sobie że chcesz w końcu nauczyć się języka niemieckiego bez konkretnego celu lub daty jestem przekonany, że nie zrealizujesz swojego postanowienia. Dlatego określ jasno co chcesz osiągnąć i w jakim czasie np:

2). Koniecznie ustal ścisły harmonogram nauki niemieckiego.

Kiedy już masz konkretny cel musisz ustalić swój własny indywidualny harmonogram nauki języka niemieckiego, który będziesz stosował podczas realizacji noworocznego postanowienia. Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego czy zamierzasz przeznaczyć na naukę 5 minut czy 2 godziny każdego dnia najważniejszym jest ścisłe przestrzeganie ustalonego harmonogramu. Konsekwencja w jego wypełnianiu jest bardzo ważna, dlatego swój harmonogram nauki ustal w ten sposób, aby był realny do wykonania np:

 • codziennie nauczę się 20 nowych słówek języka niemieckiego, 
 • codziennie przerobię jedno z lekcji internetowego kursu,
 • zapiszę się na kurs i 2 razy w tygodniu będę w nim uczestniczył, 
 • nagram płytę z wybranym kursem niemieckiego w plikach mp3 i będę go słuchał codziennie podczas dojazdu do pracy,
 • co sobotę wykonam 10 ćwiczeń z podręcznika ... itd.

3). Zainwestuj w wartościowy i sprawdzony kurs języka niemieckiego.

Czy wiesz, że wykupienie dostępu do sprawdzonego i skutecznego kursu języka niemieckiego, oprócz zapewnienia Ci materiałów, lekcji i ćwiczeń na najwyższym poziomie dodatkowo może zmotywować się do systematycznej nauki? Jeżeli nie lubisz wyrzucać pieniędzy w błoto to opłacając korepetycje w szkole językowej lub internetowy kurs języka niemieckiego będziesz czuł się wręcz zobligowany do systematycznego korzystania z niego - prawda?

4). Jeśli nie masz czasu na tradycyjne lekcje - ucz się niemieckiego Online w domu przez Internet.

Obecnie w sieci możesz znaleźć wiele wartościowych i skutecznych kursów do szybkiej nauki języka niemieckiego z których możesz korzystać kiedy tylko będziesz miał taką możliwość. Jeśli jesteś osobą, która nie ma zbyt wiele czasu na naukę podczas dnia, to ta forma nauki pozwoli Ci uczyć się kiedy tylko znajdziesz na to czas, bez zbędnych dojazdów i dodatkowych kosztów. Możesz ustalić sobie np, ze będziesz pracował z kursem niemieckiego online codziennie w godzinach od 22:00 do 23:00. (jak widzisz w tych godzinach tradycyjne lekcje już się nie odbywają).

5). Korzystaj z metod i kursów, które przyśpieszą Twoją naukę.

Jeżeli dopiero zaczynasz naukę języka niemieckiego i chcesz jak najszybciej zobaczyć jej efekty (bo zamierzasz np wyjechać za pół roku do pracy w Niemczech) to rozpocznij naukę od poznania i nauczenia się 1000 najczęściej używanych słówek języka niemieckiego. Dzięki temu w krótkim czasie będziesz rozumiał prawie 80% rozmów i tekstów w tym języku. Tych właśnie słówek możesz nauczyć się na kilka sposobów: poprzez stronę internetową lub pobierając specjalnie przygotowane lekcje w plikach mp3.

Jeżeli chcesz szybko nauczyć się mówić po niemiecku - to zamiast zasad gramatycznych ucz się całych, gotowych zdań i zwrotów w języku niemieckim. Pomoże Ci w tym na pewno kurs 500 praktycznych i najczęściej stosowanych niemieckich zwrotów.

Do nauki przez Internet zdecydowanie jednym z najlepszych kursów do nauki niemieckiego jest: Multimedialny Kurs Niemieckiego na stronie eTutor. Rejestrując darmowe konto w serwisie możesz przetestować go osobiście zupełnie za darmo. jeśli zdecydujesz się na opłacenie abonamentu to otrzymasz dostęp do wielu multimedialnych lekcji audio i video, licznych ćwiczeń, gier oraz potężnej bazy niemieckich słówek, których możesz uczyć się w wygodny sposób i regularnie powtarzać przy pomocy wbudowanego w serwis algorytmu powtórek.

6) Otocz się językiem niemieckim.

Dodatkowo oprócz systematycznej nauki postaraj się otoczyć językiem niemieckim na co dzień. Co to znaczy?:

7). Nie odkładaj nauki na później

Jeżeli już postanowiłeś sobie, ze w tym roku w końcu nauczysz się języka niemieckiego to nie odkładaj nauki na później - zacznij już teraz.

Mam nadzieję, że ten artykuł będzie dla Ciebie swojego rodzaju inspiracją do porzucenia niejasnych postanowień i wyznaczenia sobie konkretnego celu - czyli nauczenia się języka niemieckiego na poziomie, który będzie Cię satysfakcjonował. Zaopatrz się zatem w wartościowe materiały oraz rozpocznij naukę już dzisiaj, a przy odrobinie silnej woli i wytężonej pracy szybko osiągniesz swój cel i w końcu będziesz mógł powiedzieć, że zrealizowałeś swoje noworoczne postanowienie czego serdecznie Ci życzę w tym nowym 2018 roku!

Zobacz również:

Chcesz szybko nauczyć się rozumieć język niemiecki? Obejrzyj video poniżej a dowiesz się w jaki sposób nauka 1000 najważniejszych niemieckich słów pozwoli Ci rozumieć ponad 80% niemieckiego.


4 Response to " JAK W KOŃCU NAUCZYĆ SIĘ NIEMIECKIEGO? - Postanowienia Noworoczne 2018 "

 1. mary says:

  nauka niemieckiego jest prosta i najlepiej zacząć od słówek a dopiero ogaraniać gramatykę i tu bym polecała znaleźć native tutora przez platformę Preply http://www.niemiecki-blog.com/5-ciekawostek-o-jezyku-niemieckim

  AnnaW says:

  Dziękuje za tak pomocne i motywujące porady. Dotychczas sama uczyłam się języka niemieckiego metodą Callana, ale przyznam, że to była strata czasu i pieniędzy. Od miesiąca uczę się sama i już widzę postępy. Pozdrawiam i wytrwałości w realizacji postanowień noworocznych życzę każdemu uczącemu się języka niemieckiego jak ja :)

  Bardzo uniwersalne i ciekawe porady. Do zastosowania również w nauce angielskiego.

  Facing error while working on the process to fix the verification issues in the Binance? Are you not qualified to find the root cause behind the error? If no, there is no need to get worried at all under such scenarios. Just talk to the bunch of managers who handle all the queries and doubts related to the Bittrex. All you have to do is dial Binance support number at 1-800-665-6722 and get a surplus of pertinent and approved solutions from the team. Visit website:-http://www.cryptophonesupport.com/exchange/binance

Publikowanie komentarza


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie