MATURA z NIEMIECKIEGO (materiały)

Najlepsze materiały i kursy niemieckiego do matury

Dla wszystkich przygotowujących się do matury z języka niemieckiego przygotowaliśmy zestawienie najlepszych materiałów oraz przyjaznych kursów, i lekcji na mp3, które warto wykorzystać podczas nauki i powtórek przed egzaminem maturalnym.

Przedstawiamy książki (ebooki) i kursy Mp3 szczególnie polecane nie tylko przez nauczycieli i lektorów ale również przez czytelników i maturzystów, którzy już z nich skorzystali i rekomendują wszystkim uczniom, którzy przystępują do matury z języka niemeickiego... Poniżej znajdziesz opis poszczególnych ksiażek i materiałów.

EBOOKI (Niemiecki do Matury)
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak mówić po niemiecku. Wzory dialogów do matury i egzaminów - ebook


Książka ta została napisana z myślą o maturzystach zdających egzamin ustny na poziomie podstawowym i obejmuje 15 działów tematycznych wymaganych na maturze podstawowej i jest zgodny z informatorem maturalnym. 

Każdy temat opracowano zgodnie z założeniami ustnego egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym w części zwanej Rozmowy sterowane w celu doskonalenia następujących umiejętności: uzyskiwanie i udzielanie informacji (część A), relacjonowanie (B) i negocjowanie (C).

W czasie ustnego egzaminu maturalnego ogromną wagę przywiązuje się do komunikatywnego przekazania trzech informacji podanych w podpunktach każdej scenki, a także do poprawności językowej i bogactwa użytych struktur gramatycznych i słownictwa.

W książce znajdują się 133 scenki sytuacyjne opracowane w dwóch wersjach – w wersji podstawowej (niżej ocenianej) oraz w wersji bardziej zaawansowanej, gwarantującej uzyskanie na egzaminie maksymalnej liczby punktów za umiejętności językowe.  Literą Z oznaczono wypowiedzi zdającego, a literą E – wypowiedzi egzaminatora.

Dodatkowo zalety ebooka:
  • Wzory dialogów do matury i egzaminów
  • 160 stron 
  • Słowniczki przydatnych słów i wyrażeń po każdym rozdziale 
  • Ćwiczenia sprawdzające z kluczem po każdym dziale
Ebook - Jak mówić po niemiecku (Wzory dialogów do matury i egzaminów) przez wielu maturzystów został uznany za pozycję obowiązkową podczas przygotowania do matury z języka niemieckiego.

Przydatne Linki:

Darmowy fragment (ebook) - Pobierz (download)
Pełna wersja e-książki (ebook) - Pobierz (download)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego Online.

Niemiecki eTutor - Kurs Online
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz koniecznie